Hi, How Can We Help You?

O Nas

qbud_img_001

Nasza przewaga

20 lat doświadczenia w
zarządzaniu nieruchomościami

Specjalizujemy się w zarządzaniu nowo powstałymi wspólnotami.

Q Bud Administracja Sp. z o.o. działa na rynku krakowskim od 2004 roku i została stworzona przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami.

Nasza oferta obejmuje zarządzanie, administrowanie, konserwację i obsługę techniczną obiektów, utrzymanie czystości oraz prace remontowo-budowlane. Wszelkie usługi dodatkowe, których nie wykonujemy samodzielnie, zlecamy sprawdzonym podwykonawcom, spełniającym standardy określone przez naszą firmę. Klientom, którzy swoje nieruchomości traktują jako inwestycję finansową, oferujemy usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Początkowo specjalizowaliśmy się w obsłudze luksusowych kompleksów mieszkaniowych na Woli Justowskiej oraz zamkniętych osiedli znajdujących się w zachodniej części Krakowa. W miarę rozwoju firmy rozszerzyliśmy działalność na nieruchomości zlokalizowane w innych dzielnicach, na budynki mieszkalne przeznaczone w 100% na wynajem oraz na osiedla domów jednorodzinnych wybudowane poza Krakowem.

Jesteśmy Twoją mocną stroną

Zespół profesjonalistów

Nad procesem zarządzania czuwa zespół Zarządców, którzy posiadają licencje zawodowe oraz obowiązkowe i dodatkowe ubezpieczenie z tytułu wykonywania czynności zarządzania. Dzięki zatrudnieniu własnych konserwatorów możemy podejmować szybkie interwencje w przypadku wystąpienia awarii czy zgłoszenia usterek. Zapewniamy również całodobowy dozór pogotowia technicznego.

Korzystaj z naszego doświadczenia

Współpraca z deweloperami

Specjalizujemy się w zarządzaniu nowo powstałymi Wspólnotami. Posiadamy ugruntowane doświadczenie we współpracy z deweloperami na etapie przejmowania Wspólnot i zasiedlania budynków. Wprowadzamy rozwiązania mające na celu optymalizację kosztów na etapie zasiedlania budynków. Z powodzeniem radzimy sobie z komunikacją i porozumieniem z inwestorami przy rozwiązywaniu problemów wynikających z usterek występujących w okresie rękojmi. Równocześnie posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze nieruchomości przed powstaniem wspólnoty, pomagamy w stworzeniu profesjonalnej instrukcji użytkowania nowego lokalu oraz protokołu przekazania lokalu.

Wiesz z kim współpracujesz

Znane inwestycje

Do najbardziej znanych inwestycji, których obsługą możemy się pochwalić, zaliczamy: Kościuszki Apartments przy ul. Kościuszki 24 i 28 zrealizowane przez Spółkę Echo Investment, Apartamenty Plac Na Groblach 5 wykonane przez Spółkę Doctor Q Bud, Osiedle Szwajcarskie przy ul. Morelowej wybudowane przez Spółkę Sobiesława Zasady, Garden Lane przy ul. Buszka 27, zrealizowane przez Core Development, Apartamenty z Ogrodu przy ul. Jesionowej zrealizowane przez spółkę 3D Inwestycje Osiedle Casa Feliz przy ul. Żabiniec czy Apartamenty pod Kasztanami przy Al. Kasztanowej, gdzie mieści się nasza siedziba. Odsetek obiektów, którymi zarządzamy od momentu ich wybudowania po dzień dzisiejszy wynosi 95 procent.

Dostarczamy usług na najwyższym poziomie

Wymagający klienci

Z uwagi na to, że od początku działalności świadczymy usługi dla bardzo wymagających Klientów, obsługa na najwyższym poziomie nie jest nam obca. Skupiamy się na podejmowaniu takich działań, aby w długim czasie nasi Klienci byli zadowoleni ze współpracy z nami i polecali nas, ponieważ w naszej ocenie najlepszą rekomendacją w naszej branży są renoma i dobra opinia.

Zarządzanie powierz profesjonalistom

Nowo powstałe wspólnoty

Wspólnot obsługujemy od powstania po dzień dzisiejszy